Дата: 10.11.2023 09:02

Запрошуємо жителів м. Івано-Франківська та області відвідати продовольчі ярмарки

З метою наповнення споживчого ринку сільськогосподарською продукцією місцевого виробництва, Івано-Франківською обласною державною (військовою) адміністрацією спільно з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради організовано проведення, з урахуванням вимог правового режиму воєнного стану, 11 та 18 листопада 2023 року продовольчих ярмарків.

Ярмарки відбудуться за адресами: вул. Тролейбусна, 2 (ринок ПП «Керен») у м. Івано-Франківську, пл. Двір, 1 у с. Крихівці, та вул. Надрічна (навпроти ТЦ "Торба") ринок "Анатоль" у с. Вовчинці Івано-Франківської міської територіальної громади.

На ярмарках буде представлено сільськогосподарську продукцію та продукти харчування місцевих товаровиробників - молочні продукти, мед та продукція бджільництва, хлібобулочні та кондитерські вироби, фрукти та овочі в асортименті, м'ясні вироби, жива риба.

Запрошуємо відвідати ярмарки та придбати продукцію собі до смаку!