Гранти Президента України для молодих діячів у галузі культури

Дата: 01.09.2023 09:08

Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує конкурс на одержання у 2024 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Претенденти на одержання грантів Президента України віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки) подають до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти наступні документи:

• заявка (за встановленою формою);
  • кошторис творчого проекту (за встановленою формою);
  • копія паспорта;
  • інформаційна довідка про головних виконавців проекту, у якій зазначаються: біографічні дані та інформація про творчу діяльність претендента (участь у мистецьких заходах, фото, CD-DVD, буклети, афіші, програми, програмки, відзнаки, нагороди, зразки літературної творчості), рекомендації щодо підтримки творчого проекту (не менше двох);
  • гарантійний лист підприємства (установи, організації, закладу), яке зобов’язується забезпечити реалізацію творчого проекту.

Довідки, рекомендації, гарантійний лист підприємства (установи, організації, закладу) заповнюються у довільній формі.

Документи, що не відповідають цим вимогам, до розгляду Експертними комісіями не приймаються.

Прийом заявок за встановленою формою здійснюється Держмистецтв з 1 вересня до 1 листопада 2023 року за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, email:

• n.pashkova@arts.org.ua – для митців у сфері образотворчого мистецтва;
  • o.hanzia@arts.org.ua – для митців у сфері театрального мистецтва;
  • g.gensitskyi@arts.org.ua – для митців у сфері музичного мистецтва;
  • a.komendant@arts.org.ua – для молодих письменників;
  • o.ionova@arts.org.ua – для майстрів народного мистецтва;
  • l.ivanova@arts.org.ua – для діячів у сфері циркового мистецтва.

Додаткова інформація за телефоном 202 13 90