Тестування на платформі служби зайнятості «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Дата: 23.08.2023 08:55

Особливою популярністю серед клієнтів служби зайнятості, які бажають вибрати чи змінити професію або напрямок професійного навчання, а також оцінити власні здібності, користується спеціальний сервіс – веббазована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Платформа забезпечує особам, в першу чергу молоді, у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості, можливість проходження психологічного тестування та отримання його результатів, і таким чином зробити власну профорієнтацію.

Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

· професійна мотивація, що визначає глибинні професійні інтереси та здібності людини;

· структура інтелекту — рівень розвитку інтелекту (IQ), специфіку структури здібностей;

· психологічні схильності — схильність до певних видів професійної діяльності.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися у в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN), на телеграм-акаунт Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.