Розшук та ідентифікацію зниклих безвісти осіб значно прискорює вчасна здача ДНК-матеріалу

Дата: 15.08.2023 10:41

Наявність у базі ДНК-профілю кровного родича зниклої безвісти особи прискорить процеси пошуку й ідентифікації. Тому родини зниклих безвісти повинні в обов’язковому порядку пройти процедуру відібрання генетичного матеріалу.

Для здачі ДНК необхідно звернутися до слідчого, який своєю чергою внесе постанову про відбір зразків біоматеріалу і призначення експертизи.

Аби здати біологічні зразки, родичам потрібно мати з собою паспорт, для дитини – свідоцтво про народження. Процедура відібрання матеріалу проводиться безкоштовно.

Про виявлення збігів інформує орган, який призначив експертизу та проводить досудове розслідування. Далі відбувається інформування родичів загиблої особи.

#Мінреінтеграції