Уряд продовжив виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 25.07.2023 14:58

Продовжено виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі з інвалідністю, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг.

Урядом 7 липня 2023 року прийнято постанову № 689 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 214».

Зазначеними змінами встановлено, що на період воєнного стану та впродовж одного місяця після його припинення чи скасування продовжується виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі з інвалідністю, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», яку було припинено в період воєнного стану, особам, які тимчасово перебувають за кордоном, внаслідок ненадання документів про:

• повторний огляд дитини з інвалідністю, строк якого припав на період воєнного стану,

• підтвердження навчання дитини, яка досягла 18-річного віку.

Здійснення відповідних виплат продовжуються з дня, наступного за днем, з якого їх було припинено.