Мобільна бригада
23 травня 2023 року, на території Витвицької громади буде працювати «мобільна бригада», метою створення якої є вивчення найбільш актуальних питань, що виникають у внутрішньо переміщених осіб. До неї входять спеціалісти різних напрямків: юристи, представники сфери соціальних послуг (управління соціального захисту населення та пенсійного фонду) та регіонального Центру безоплатної правової допомоги, інші спеціалісти.
При консультації внутрішньо переміщені особи зможуть отримати відповіді на питання щодо соціальних виплат, отримання гуманітарної допомоги, розрахунків за комунальні послуги з власниками житла та інші.
Прийом громадян відбудеться в приміщенні сільської ради за адресою: вул.З.Красівського, 63а с.Витвиця з 9.00 години.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)