Щиро вітаємо вас з професійним святом! Це свято стало символом поваги громадян України до своїх захисників! Ваш патріотизм та відданість справі й надалі залишатимуться надійним підґрунтям обороноздатності нашої держави.
Ваші авторитет, мужність і відвагу високо цінує кожен українець. Для нас усіх Ви є справжніми героями, які у найскладніших умовах війни отримали бойовий вишкіл та з честю виконуєте свій військовий обов’язок. Бажаємо Вам і Вашим родинам якнайскорішого настання миру на нашій Батьківщині, а також добра, здоров’я та родинної злагоди, щастя і нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові!
Слава Україні!
Героям Слава!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04355898/ea2c9fccbfd1b39942d078bb2c192726.jpg)