27 громад області отримають додаткову дотацію від Уряду

Дата: 10.05.2023 15:47

Уряд виділив для 27 місцевих бюджетів Івано-Франківської області додатковий фінансовий ресурс у вигляді додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на загальну суму 29,8 млн гривень. Перелік громад визначений розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 травня 2023 року № 408-р.

За рахунок цих ресурсів органи місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні.

У департаменті фінансів облдержадміністрації наголошують, що одним із основних пріоритетів використання дотації має бути спрямування на оплату праці працівників бюджетних установ, в тому числі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, задля недопущення виникнення у поточному році кредиторської заборгованості із вказаних виплат.