Тиждень імунізації

Дата: 28.04.2023 12:28

З початку Всесвітнього тижня імунізації привернута увага громадськості до імунізації як одного з головних профілактичних заходів, що дозволяє уберегти людство від інфекційних захворювань або попередити тяжкі ускладнення.

Громада Витвицької ОТГ активно прийняла участь у проведенні Всесвітнього тижня імунізації. Фахівцями  Долинського відділу Калуського РВ Івано-Франківського «ОЦКПХ МОЗ» організовано заходи щодо забезпечення інформованості населення з питань покращення комунікації та пропаганди імунізації.  Проведено бесіди, круглі столи з працівниками закладів охорони здоров'я,  освіти, іншими установами територіальних громад, надано інформаційні матеріали для підвищення обізнаності населення.

27.04.2023р.  проведено зустрічі з  працівниками та відвідувачами центру надання адміністративних послуг Витвицької ТГ ,на якій розповіли про важливість та доступність своєчасної планової вакцинації, надолуження пропущених щеплень, важливість колективного імунітету, а також вакцинації проти COVID-19 серед населення громади.

Також проведений круглий стіл з керівником та медичним персоналом Станковецької Амбулаторії ЗПСМ. На зустрічі були обговорені питання імунопрофілактики, а саме - планування проведення вакцинації, транспортування, зберігання імунобіологічних препаратів, організація комунікації з населенням по активному залученню до вакцинації.

Лікар – епідеміолог відділення епідеміологічного

нагляду (спостереження ) та профілактики

інфекційних захворювань                                                    Галина ГРЕЧИШИН