Міжнародний Саміт міст та регіонів

Дата: 21.04.2023 12:49

Голова громади Василь Ільницький у онлайн-форматі взяв участь у Міжнародному Саміті міст та регіонів, який відбувся в Києві.

Захід відбувся за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У Саміті взяли участь понад 120 очільників громад та регіонів з різних країн-партнерів України, представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії.

Перед учасниками Саміту виступили Президент України Володимир Зеленський, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, голова Верховної Ради України, Прем'єр-Міністр, заступник керівника Офісу Президента Кулеба.

На дискусійних панелях Саміту учасники заходу обговорювали питання реінтеграції українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад. Також порушувалися проблемні питання розмінування та інноваційного розвитку територій.

Саміт покликаний скоординувати діяльність міжнародних партнерів України, окреслити завдання, які стоять перед Україною на шляху до перемоги над ворогом та її відновлення із залученням міжнародних партнерів. Адже попереду у нас після Перемоги – масштабна робота.

Важливо, що в такий складний час для України з нами увесь вільний світ. Разом переможемо ворога, відновимо країну та побудуємо сильну європейську демократію.