Конкурс на визначення виконавця послуг з поводженням з побутовими відходами на території Витвицької громади

Дата: 12.04.2023 15:33

Витвицька сільська рада територіальної громади Калуського району на підставі рішення виконавчого комітету № 60 від 04 квітня 2023 року оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з поводженням з побутовими відходами на території Витвицької громади. Конкурс відбудеться: 15 травня 2023 року о 10.00 год. за адресою: с. Витвиця, вул. З. Красівського, 63а., адміністративне приміщення Витвицької сільської ради. Контактна особа (особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів) – Мартин Володимир Ярославович. Конкурсну документацію можна подати, особисто або поштою.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини, а також всі інші документи згідно постанови КМУ №1173 від 16.11.2011 р. "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів".

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 15 травня 2023 року до 09:00 год.

Додаткові відомості про умови конкурсу за телефоном: 0681428032 або ел. адресою: zem_vutv_sr@ukr.net.

Положення про порядок та умови проведення конкурсу за посиланням нижче.

РІШЕННЯ №60 ВІД 04.04.2023 р. Про оголошення, організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг