4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами

Дата: 04.04.2023 11:35

Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму
на хвилях Українського Радіо 4 квітня о 15:00. Допомагатиме з прочитанням тексту Михайло Карпань — актор, що озвучує Пса Патрона в мультфільмі. А перед диктантом, о 14:40, в ефірі Українського Радіо говоритимемо з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

Щоб написати диктант та дізнатися правила, що рятують життя:
🔹 слухайте прямий ефір на Українському радіо на FM-частоті вашого міста, на сайті Українського Радіо, у мобільному застосунку suspilne.radio або у додатку "Дія"
🔹 увімкніть пряму трансляцію онлайн
- YouTubе ЮНІСЕФ: bit.ly/40jD1Tz
- Facebook ЮНІСЕФ: bit.ly/3lQWZ99
- або на YouTube/Facebook сторінках, ДСНС, Українського Радіо чи Facebook сторінках Центру протимінної діяльності, Міністерства освіти і науки
🔹 прийдіть у Спільно Точку у вашому місті завчасно та зареєструйтеся на диктант.

Знімайте фото та відео, як ваші діти пишуть диктант, і публікуйте в соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту  можна буде за дві години після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та Українського Радіо.

https://m.facebook.com/events/ 200585902670820