Участь Витвицького сільського голови ТГ Василя Ільницького у конференції Краківського повіту в Кшешовіце «РАЗОМ ЗА УКРАЇНУ. РІК ДОПОМОГИ ТА ВИКЛИКІВ НА МАЙБУТНЄ»

Дата: 01.04.2023 14:10

23-24 березня 2023 р. голова Витвицької територіальної громади Василь Ільницький в складі делегації голови Калуської районної ради Михайла Лавріва, голови Болехівської громади Івана Яцинина та ін. взяв участь у конференції Краківського повіту в Кшешовіце «РАЗОМ ЗА УКРАЇНУ. РІК ДОПОМОГИ ТА ВИКЛИКІВ НА МАЙБУТНЄ».
Під час зазначеного заходу підведено підсумки щодо підтримки та допомоги нашій країні за час повномасштабного вторгнення, обговорені питання відбудови та відновлення України.
Із керівниками органів місцевого самоврядування Краківського повіту обговорено питання налагодження співпраці між нашими громадами.
Сподіваємось, що ця зустріч дасть певний імпульс для розвитку побратимського руху, налагодження партнерських стосунків у різних сферах життєдіяльності громади.
Разом до ПЕРЕМОГИ!