Прикарпатці мають змогу долучитися до Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027», бюджет якої складає 208 млн євро

Дата: 30.03.2023 15:44

У рамках початку програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»  1-2 лютого 2023 р. у м. Люблін (Польща) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проєктних пропозицій.

Бюджет Програми складає 208 млн євро. Територія Програми в Україні охоплюватиме Івано-Франківську, Закарпатську, Тернопільську, Волинську, Львівську та Рівненську області.

Проєкти у Програмі реалізовуватимуться за п’ятьма пріоритетами: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та кордони. Перший конкурс проектних пропозицій розпочнеться у травні 2023 року.

З метою забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України у рамках Програми, Секретаріатом Кабінету Міністрів України 5 квітня 2023 р. об 11 год. планується проведення онлайн-консультацій щодо презентації особливостей майбутніх конкурсів проєктів для потенційних партнерів.

Для кого: Учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Львівська та Рівненська області).

Для реєстрації необхідно до 31 березня 2023 р. заповнити google-форму: