Підрозділи “Гвардії наступу” майже сформовані, йде набір у резерв – Клименко

Дата: 13.03.2023 08:55

Уже 28 тисяч добровольців подали заявки у "Гвардію наступу" і на сьогодні практично всі підрозділи вже сформовані, повідомив очільник МВС Ігор Клименко.

Джерело: Клименко в ефірі телемарафону

Пряма мова Клименка: "28 тисяч заяв від добровольців ми вже прийняли. В першу чергу заявки проходили через Центри надання адміністративних послуг та через сайт. Звичайно, не всі потрапляють в ці підрозділи, тому що достатньо жорсткий відбір.

Навчання практично всіх підрозділів ми вже розпочали на полігонах нашої країни і там не всі витримують.

Навчання триватимуть стільки, скільки буде необхідно, щоб отримати боєздатні підрозділи Нацгвардії, ДПСУ та Нацполіції, які всі зараз називаються "Гвардією наступу".

Підрозділи в основному, здебільшого сформовані.

Ми набираємо вже додатково добровольців, щоб мати резерв на майбутнє".

Усім військовим, які стануть штурмовиками в "Гвардії наступу", обіцяють перелік соціальних гарантій, серед яких — можливість отримати житло та лікування, а також навчання у ВНЗ.

Речник Нацгвардії полковник Руслан Музичук пояснював, що планова мобілізація і створення добровольчих бригад "Гвардії наступу" покликані в першу чергу сформувати резерви, штурмові підрозділи та забезпечити можливість ротації військових для виконання завдань щодо оборони держави.

Щоб вступити до одного з підрозділів “Гвардії наступу”, необхідно подати відповідну анкету на сайті проєкту або записатися в Центрах надання адміністративних послуг, які розміщені в в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18.