В Україні запрацювала комунікативна платформа з технічного регулювання

Дата: 28.02.2023 09:16

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу суб’єктів господарювання:  Комунікативна платформа з технічного регулювання в Україні надає можливість представникам бізнесу отримати відповіді на актуальні питання з приводу створення якісної продукції, що відповідає національним та міжнародним стандартам.

На платформі можна дізнатися:

- всю інформацію, яка необхідна для створення якісних товарів та послуг: оцінку відповідності, метрологію, національну стандартизацію, акредитацію та інші;

- швидкі та безкоштовні роз’яснення законодавства в сфері якості товарів та послуг від уповноважених представників відповідних органів та установ;

- перелік уповноважених органів та установ, які проводять оцінку якості товарів та послуг;

- оперативне інформування щодо стану підготовки до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА) для українських виробників;

- безкоштовні консультації та допомогу у разі виникнення технічних бар’єрів під час проходження процедур оцінки якості товарів та послуг, а також взяти участь у спрощенні та покращенні законодавства, яке регулює інфраструктуру якості шляхом надання зворотного зв’язку.

Функціонування Платформи здійснюється у партнерстві між:

- Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (департамент технічного регулювання)

- Торгово-промислової палати України

- Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

- ДП “Укрметртестстандарт”

- ДП “Київоблстандартметрологія”;

- ДП “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації та якості”.

Підтримує Платформу проект технічної допомоги “Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні”, який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

Перейти на платформу можна за посиланням