Вступайте до штурмових бригад «Гвардії наступу»: у Калуському районі триває інформаційна кампанія

Дата: 27.02.2023 12:50

У центрі  обслуговування  платників  Калуської  державної податкової інспекції  та  центрі надання адміністративних послуг у Верхнянській  територіальній громаді відбулися інформаційні заходи, присвячені рекрутинговій кампанії «Гвардія наступу», в яких взяли участь керівник апарату РДА Наталія Вібла, працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Нацполіції, Національної гвардії і районного центру комплектування та соціальної підтримки, представники сільської ради.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування восьми штурмових бригад.  До лав цих бригад приймають патріотично налаштованих вмотивованих добровольців, які прагнуть якнайшвидше звільнити землю від окупантів.

Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу заради якнайшвидшої Перемоги України, а також  отримати досвід, професію та стати учасником історичних переможних подій – звільнення всіх окупованих територій України.

Дізнатися більше інформації та записатися онлайн можна на сайті: https://storm.mvs.gov.ua/, або зателефонувати за номером: 080 010 00 20.

Також можна звернутися до Центрів надання адміністративних послуг Калуського району за адресою: м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 52;  м. Долина, вул. Грушевського, 18.