Велика кількість патріотично налаштованих людей готові захищати країну

Дата: 09.02.2023 16:53

Наразі до «Гвардії наступу» через сайт (https://storm.mvs.gov.ua/) подали заявки 10,5 тисяч осіб, через ЦНАПи – 6,5 тисяч, за телефоном «гарячої лінії» (0800100020) проконсультували 3,5 тисячі громадян. Про це міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Ми сьогодні маємо велику кількість патріотично налаштованих людей, які зі зброєю в руках готові захищати країну. Середній вік кандидатів – 33 роки, найстаршому – 69 років. Хлопці 18-22 років, які намагаються вступити в бригади – викликають захоплення. У нас уже зареєструвалося 600 дівчат, вони зможуть працювати і в медичних, і в логістичних підрозділах, і розвідувальних бригадах», - сказав Ігор Клименко.

Він також додав, що із всіх добровольців 60% подають заявки в бригади Нацгвардії.