Долучайтеся до когорти прикарпатців, які уже вакцинувалися.
Так, за інформацією ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», за минулий тиждень в області вакциновані 1 380 осіб, у тому числі першою дозою - 422, другою дозою - 276, першою бустерною - 495, другою бустерною - 182, додатковою - 5.
Усього з початку вакцинації на Прикарпатті щеплено 1 028 091 людину.
Нагадуємо, адреси пунктів щеплень та Центрів вакцинаціі за посилання https://bit.ly/vaccinationpoints
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04355898/14cc22a16d99b226e3901a6f5dcc243f.jpg)