Депутати районної ради підтримали звернення щодо перейменування села Церковна на село Церківна та прийняли зміни до районного бюджету

Дата: 24.05.2022 15:56

24 травня 2022 року відбулося пленарне засідання сесії Калуської районної ради. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови РДА Оксана Канюка, секретар Витвицької сільської ради Тарас Щербан, начальники відділів райдержадміністрації, журналісти місцевих мас-медіа.

Сьогодні депутати районної ради розглянули чимало питань, які підготували структурні підрозділи райдержадміністрації.

На сесії насамперед розглянули фінансові питання. Зокрема, обранці громади району затвердили звіти про виконання районного бюджету за минулий рік та за І квартал 2022 року, а також внесли зміни у цьогорічний районний бюджет. З цих питань доповіла начальник відділу фінансів райдержадміністрації Людмила Федун.

Крім того, на сесії йшлося про виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування в районі у минулому році, про передачу майна зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Долинської міської ради. Також на сесії депутати районної ради розглянули питання, що стосуються оренди об’єктів комунальної власності та господарської діяльності.

Важливим для Витвицької громади стало рішення про перейменування села Церковна на село Церківна. По даному питанню виступив секретар ради Тарас Щербан. Наступним кроком щодо перейменування стане звернення до Івано-Франківської обласної ради, яка в свою чергу має звернутися до Верховної Ради України.