Територіальна оборона – це наша готовність одночасно стати на захист нашої держави
Тож формування і підготовка підрозділів територіальної оборони до забезпечення порядку в рамках проведення військових дій і спецоперацій є важливим чинником національного спротиву.
У Калуському районі, як і загалом по всій Україні, проводяться навчання бійців територіальної оборони. Бійці проходять підготовку в декілька етапів, а саме: теоретичний та практичний, мають змогу відпрацьовувати навички зі стрільби, надання медичної допомоги, тактичної підготовки, дії підрозділу в обороні та наступі.
На сьогодні управління штабу батальйону територіальної оборони укомплектоване на 70 відсотків.
Створюючи ефективні підрозділи тероборони, ми вибудовуємо дієву систему взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Адже обов’язок кожного захищати землю на якій він проживає.
Надійна система територіальної оборони – важлива складова національної безпеки, тому докладаємо максимум зусиль для забезпечення необхідних умов функціонування батальйону.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)