Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна!
Необережне поводження дітей з вогнем не лише призводить до пожеж, але й нерідко має трагічні наслідки. Статистика свідчить про те, що зазвичай від 10 до 15?% від загальної кількості пожеж відбувається в нашій країні саме з цієї причини.
Найпоширеніші в школярів ігри пов’язані з розпалюванням багать. Їх небезпека полягає в тому, що діти часто самовільно розпалюють багаття поблизу будинків, хлібних масивів і в лісі. Захопившись грою, вони забувають загасити багаття, а іскри, роздмухувані вітром, можуть розлетітися на велику відстань. Хоча про це багато говорять і пишуть, усе-таки щороку відбуваються трагедії, коли діти знаходять і кидають у багаття порох, патрони піротехнічних виробів, аерозольні балончики, бляшанки з-під фарби та інші, не відомі, предмети й залишаються інвалідами в результаті спалаху або вибуху. Нерідко пожежі виникають від невмілого поводження школярів з побутовими приладами. У жодному разі дітям молодшого шкільного віку не можна самостійно розтоплювати печі, включати газові плити, користуватися електроприладами. Старші діти повинні вивчити правила користування електроприладами та правила пожежної безпеки.
Шановні батьки – дбайте про своїх дітей. Пам’ятайте що в дитини відсутній життєвий досвід. Діти погано сприймають заборони. Будьте прикладом для дітей у виконанні безпечної поведінки!
Начальник Калуського РУ ГУ ДСНС
Василь Микитин
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)