Про результати моніторингу місць торгівлі нафтопродуктами

Дата: 01.04.2021 09:33

На виконання п.2 Протоколу засідання регіональної групи по боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним  від 05.03.2021 року № 11/0/7-21, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели моніторинг ймовірних місць нелегального обігу і роздрібної торгівлі пальним.

Першочергово працівниками Головного управління обстежено 9 місць торгівлі нафтопродуктами з ознаками порушення діючого законодавства, що  зазначені на інтернет ресурсі «Карта нелегальних АЗС».

Крім того, проведено 44 обстеження ймовірних місць нелегального обігу і роздрібної торгівлі пальним. З них у 8 випадках встановлено порушення правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, а саме:

• не видача розрахункового документа;
  • відсутність терміналів для можливості здійснення безготівкових розрахунків;
  • відсутність документів, що засвідчують якість та безпеку нафтопродуктів;
  • відсутність засобів вимірювальної техніки;
  • використання засобів вимірювальної техніки без державного тавра повірки.

Об’єкти, на яких виявлено порушення, будуть включені Держпродспоживслужбою до плану перевірок на 2022 рік.

Закликаємо жителів краю:

-  якщо під час обслуговування на АЗС ви помітили вище зазначені або інші порушення правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами – звертайтесь до Головного управління Держпродсроживслужби в Івано-Франківській області  (вул.Берегова,24, м.Івано-Франківськ, контактний телефон 0342-559617);   звернення  можна відправити поштою  або електронною поштою (e-mail: ifdergprod@vetif.gov.ua).