«Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Прикарпатський»

Дата: 15.03.2021 17:19

Адміністрація Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Прикарпатський», м.Яремче вул..Свободи, 315 Івано-Франківська область у підпорядкування МОН України повідомляє: санаторій готовий приймати на оздоровлення дітей віком від 7 до 14 років після перенесеного COVID-19. Наявна матеріально-технічна база, досвід роботи 70 років, висококваліфіковані кадри санаторію проводять повноцінну реабілітацію дітей. Діагностика в клініко-діагностичній лабораторії, рентгенологічному кабінеті, кабінет функціональної діагностики. Низькогірський клімат, хвойний ліс – найкращий регіон для реабілітації захворювань органів дихання в природніх умовах.

Види лікування: кліматотерапія (теренкур, ближній туризм), дієтотерапія, апаратна фізіотерапія фіто чаї, гало терапія (соляна кімната), піно-кисневі коктейлі, лікувальна фізкультура (дихальна гімнастика), масаж. Діти проживають в окремих спальних корпусах (5 корпусів). На території санаторію їдальня (5ти разове харчування), школа 1-9 клас.