Служба порятунку «101» застерігає! Не застосовуйте для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади!
Щороку в холодну пору року виникає понад 60% від загальної річної кількості пожеж, на яких гине понад 70 відсотків краян від загальної кількості жертв вогню. Домінує ж у виникненні пожеж несправна електромережа. Аналітики стверджують, що кількість пожеж через несправність електромережі тісно пов’язана зі зниженням температури. Така взаємозалежність пов’язана з характерним зростанням збільшення користуванням електроенергією пізньою осінню та зимою, ну хоча б тому, що суттєво зменшується тривалість світлового дня. Разом з тим, частина помешкань, в силу різноманітних обставин погано опалюється. Природне бажання людей підвищити температуру у власній оселі, призводить до використання побутових електрообігрівальних приладів.
Можливо, крива пожеж, спричинених замкненням електропроводки, і не так різко повзла б догори, коли б у пошуках додаткового тепла наші люди використовували обігрівачі промислового виробництва. Аж ні... До ладу стають „самопальні” прилади, які є потужними струмоприймачами. Як наслідок, електромережа, особливо в оселях старої забудови, просто не витримує навантаження, що й призводить до негативних наслідків.
Обігрівачі та розпалені печі несуть в собі не лише вогняну загрозу. Нерідко вони стають причиною тяжких термічних опіків, причому через недбалість дорослих часто-густо доводиться розплачуватися дітям, яких батьки залишають наодинці із предметами обігріву.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)