Як діяти під час підтоплення?

Дата: 31.05.2024 09:24

Під час теплого сонячного літнього дня можливе різке погіршання  погодніх умов з сильною грозою, проливними дощами, внаслідок чого раптово можуть  виникнути підтоплення, паводки, повені.

Від повені найбільше, ніж від будь-якого іншого стихійного лиха, страждає населення, так як воно призводить до затоплення населених пунктів, доріг, сільськогосподарських угідь. У зоні лиха можуть руйнуватися системи водопостачання, каналізації, зливних комунікацій і т. п. Все це, а також скупчення людей на обмеженій території при значному погіршенні їх побутових умов, буде сприяти виникненню і поширенню інфекційних захворювань, таких як дизентерія, сальмонельоз, гепатит, лептоспіроз, туляремія  та інш. Проте, дотримання простих правил гігієни може врятувати життя.

Ось декілька пам’яток для населення щодо поводження у випадку виникнення підтоплення територій. Прості правила гігієни та прості кроки можуть знизити ризики зараження кишковими інфекціями та врятувати життя!