Відрізняйте правду від фейків. Новий серіал на платформі Дія.Освіта спільно з 1+1 media

Дата: 19.02.2024 11:25

Зараз триває перша у світі кібервійна, тому інтернет переповнений ІПСО, фейками та пропагандою. Навички протидії дезінформації — мастхев для кожного українця. Дія.Освіта разом з 1+1 media і БО «Смарт Ангел» створили серіал, який допоможе вам стати більш медіасвідомими.

«Як захиститися від фейків і дезінформації» — це 10 серій, у яких ведучий Святослав Гринчук разом з гостями-експертами розкажуть

•  як працюють фейки і тіктоці, фейсбуці та інстаграмі
  •  як пропаганда викривлює свідомість
  •  як фільтрувати інформацію
  •  які є способи перевірки інформації

Переглядайте серіал за посиланням вже зараз https://osvita.diia.gov.ua/.../how-to-protect-yourself...

Не дайте ворогу обвести вас навколо пальця.

Освітній серіал створено для платформи Дія.Освіта Міністерства цифрової трансформації в межах «Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації», що впроваджується 1+1 media та Smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю редакції серіалу й не обов'язково відображає позицію ЄС.