Розпочато проведення іспитів на рівень володіння державною мовою

Дата: 02.02.2024 09:10

30 січня 2024 року Національна комісія зі стандартів державної мови розпочала проведення іспитів на рівень володіння державною мовою (для виконання службових обов’язків).

За інформацією Комісії, наразі іспит складають у 42 уповноважених установах. На лютий 2024 року зареєструвалося вже близько 6 тис. осіб.

Як відомо, відповідно до змін до Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою, що набули чинності 1 січня 2024 року, іспит триває 60 хвилин і складається з 30 тестових завдань письмової частини (30 хвилин), 1 завдання відкритого типу письмової частини (написання тексту) – 20 хвилин та 1 завдання відкритого типу усної частини (монолог) – 10 хвилин.

Про відкриття реєстрації на іспит на рівень володіння державною мовою (для набуття громадянства) буде повідомлено додатково.

Зареєструватися на іспит можна за посиланням mova.gov.ua