Долучитися до донорства й здати кров – надзвичайно просто

Дата: 29.12.2023 11:05

Щодня стабілізаційним пунктам, шпиталям і цивільним лікарням потрібна донорська кров. Але щороку у період зимових свят донорська активність помітно знижується.

У мирний час це можна було легко перекрити наявними запасами. Втім, зараз це неможливо – важкі бої тривають постійно, а мирні міста регулярно потерпають від ракетних обстрілів.

Тож запаси крові та її компонентів мають бути такими, щоби кожен поранений український захисник і цивільний пацієнт могли вчасно отримати необхідну допомогу.

Долучитися до донорства й здати кров – надзвичайно просто. Кожен може обрати для себе найзручніший варіант:

•  записатися телефоном до центру крові свого міста (https://bit.ly/3vi2vpW) на певний день і час,
  •  зʼясувати у найближчому центру крові або районній лікарні, коли виїзна бригада, яка проводить забір крові, працюватиме саме у вашому регіоні,
  •  організувати день донора у своєму офісі. Алгоритм його організації та механіку запрошення виїзної бригади в офіс можна знайти на сайті Український центр трансплант-координації (https://bit.ly/41yMsjv).