Мищак Андрій Миколайович

Дата: 09.11.2023 13:39

Мищак Андрій Миколайович, солдат, молодший інспектор прикордонної служби 2-ої категорії 3-ої групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Дякове», народився 9 серпня 1986 року у селі Розточки Калуського району, що на Івано-Франківщині. 17 січня 2023 року Андрій з побратимами обороняв свої позиції, де і загинув під час виконання чергового завдання на Луганщині поблизу населеного пункту Кармазинівка від травм, несумісних із життям, під час артилерійського обстрілу. Тепер йому навіки 36... За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та вірність військовій присязі Указом Президента України Володимира Зеленського №161/2023 від 17 березня 2023 року Андрій Мищак посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. А 6 квітня цього ж року отримав звання «Почесного громадянина Витвицької громади» відповідно до рішення Витвицької територіальної громади №704-22/2023.

Висловлюємо подяку за створення відеоматеріалу громадській організації Спогади України

Посилання на джерело: Мищак Андрій - солдат, молодший інспектор прикордонної служби 2-ої категорії. с. Витвиця - YouTube