Хотіла заробити, однак втратила гроші: поліцейські застерігають від шахрайських схем

Дата: 30.10.2023 09:46

Аферисти почали видумувати все нові шахрайські схеми за допомогою яких привласнюють гроші мирного населення.

До правоохоронців звернулась 30-річна мешканка Івано-Франківська, яка повідомила. що потерпіла від шахраїв. Заявниця розповіла, що хотіла заробити на одному із сайтів в Інтернеті. Менеджер вказаного сайту зв'язався з потерпілою та узгодив умови співпраці. Заявниця мала популяризувати товар в мережі за власні кошти, які потрібно скинути на невідомий рахунок. Аферисти обіцяли повернули кошти з відсотками. Загалом заявниця перерахувала 11 тисяч гривень. Шахраї на зв'язок більше не виходили.

Правоохоронці наголошують, не потрібно довіряти всій розміщеній інформації в просторах Інтернету та рекомендують:

- необхідно перевіряти дані про продавця та обов’язково звернути уваги на відгуки від покупців;

- завжди використовуйте функцію здійснення післяплати;

- окрім цього, ніколи, ні за яких обставин, не потрібно розголошувати персональні дані, які стосуються вашого банківського рахунку.

У разі якщо ви все-таки потерпіли від рук невідомих, не зволікайте, телефонуйте в поліцію на лінію "102".