Повідомлення про скликання двадцять шостої сесії восьмого скликання

Дата: 15.09.2023 15:52

ОГОЛОШЕННЯ

Про скликання двадцять шостої сесії Витвицької сільської ради територіальної громади восьмого скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до регламенту Витвицької сільської ради територіальної громади,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Скликати засідання двадцять шостої сесії Витвицької сільської ради територіальної громади восьмого скликання, яке провести о 10.00 год. 28 вересня 2023 року у конференц-залі Витвицької сільської ради з таким орієнтовним порядком денним:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАНННЯ ДВАДЦЯТЬ ШОСТОЇ СЕСІЇ

1. Про затвердження порядку денного двадцять шостої сесії восьмого скликання
Доповідає: Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022 №653-21/2023 «Про бюджет Витвицької сільської територіальної громади на 2023 рік»
Доповідає: Галина СКУБАЧ

3. Про звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2023 року
Доповідає: Галина СКУБАЧ

4. Про функціонування групи подовженого дня у Витвицькому ліцеї
Доповідає: Валентина ВАСИЛЕНКО

5. Про умови та порядок надання платних соціальних послуг КЗ «Центр надання соціальних послуг»
Доповідає: Марія ІВАСИШИН

6. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Витвицької сільської територіальної громади спеціального пожежного автомобіля АЦ-40(131)-137А, марка ЗИЛ, модель 131НА, номер шасі XTZ131HA011249, 1991 року виготовлення
Доповідає: Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ

7. Про присвоєння звання почесний громадянин Витвицької громади гр. Юсипу П. І.
Доповідає: Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ

8. Про присвоєння звання почесний громадянин Витвицької громади гр. Харіву І. Б.

9. Про надання матеріальної допомоги громадянам
Доповідає: Тарас ЩЕРБАН

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чучвич Р. Ю.
Доповідає: Володимир МАРТИН

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Височанському Д. М.
Доповідає: Володимир МАРТИН

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Красівська М. М.
Доповідає: Володимир МАРТИН

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Курис О. І.
Доповідає: Володимир МАРТИН

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мищак Т. М.
Доповідає: Володимир МАРТИН

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Покришка Ю. І.
Доповідає: Володимир МАРТИН

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сеник Л. Б.
Доповідає: Володимир МАРТИН

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Штурмак П. Я.
Доповідає: Володимир МАРТИН

18. Про надання в оренду земель для сільськогосподарського товарного виробництва
Доповідає: Володимир МАРТИН

19. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Кравець П. М.
Доповідає: Володимир МАРТИН

20. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Притулі Г. М.
Доповідає: Володимир МАРТИН

21. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Січці З. В.

22. Про укладення договору оренди земельної ділянки в с. Витвиця
Доповідає: Володимир МАРТИН

23. Про стан медичного забезпечення на території громади та надання медичних послуг населенню закладами охорони здоров’я сільської ради
Доповідає: Христина МАЦУК

24. Про звіти старост старостинських округів про роботу за І півріччя 2023 року
Доповідає: Старости сіл

25. РІЗНЕ

1. До участі запрошуються сільські, районні, обласні та народні депутати, представники громадськості, громадських організацій, політичних партій, керівники установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації.

Витвицький сільський голова

територіальної громади                                                                          Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ