На Прикарпатті впроваджується проєкт «Маленькі серця» в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Дата: 08.09.2023 14:53

7 вересня для діток ліцею Новицької територіальної громади Калуського району презентували проєкт «Маленькі серця». У заході взяли участь регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров'я Лариса Підвербецька та директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ростислав Микитюк.

В рамках цього проєкту та задля покращення ментального здоров'я з дітками проводилися цікаві змістовні арт-терапевтичні та психологічні заняття. А багаторазовий рекордсмен України Назарій Павлів організував для учнів ліцею спортивні конкурси та естафети.

Зазначимо, що проєкт «Маленькі серця» впроваджується Прикарпатським благодійним фондом «Захід шанс», завдяки Івано-Франківському обласному центру соціальних служб, за фінансової підтримки громадських організацій «Жовто блакитні крила» та «Terre des hommes». Такі виїзди відбуватимуться у 12 прикарпатських територіальних громад.

Важливо, що після повномасштабного вторгнення агресора в Україну велика кількість людей кожного дня потребують психологічного захисту та ментальної допомоги. Проєкт «Маленькі серця» реалізується у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як? та меті інтегрувати, адаптувати внутрішньо переміщених дітей до нових умов проживання та навчання.