Корисні поради щодо прибирання оселі

Дата: 07.08.2023 10:45

Життя людини не може існувати без бактерій, які різними способами приносять користь, а водночас можуть бути шкідливими та небезпечними. Щоб запобігти поширення різного роду виникнення різних інфекцій, які і спричиняють небезпечні мікроорганізми, важливо правильно вміти боротися з ними, а особливо при допомозі  прибирання.  Надаємо декілька корисних порад з приводу, як правильно його зробити.

1. Підготуйте заздалегідь миючі засоби. Не рекомендовано брати один універсальний для всіх типів поверхонь. З одного боку, він може бути неефективним щодо окремих забруднень, з іншого - надто агресивним (може залишити на покриттях подряпини, білі плями). Причому засоби повинні бути під рукою, тоді не доведеться зупиняти прибирання, тільки почавши, і втрачати запал.
  2. Запасіться допоміжними пристосуваннями, інструментами, технікою. Наводячи чистоту, використовуйте губки з мікрофібри (вони легко і акуратно прибирають бруд), щітки, скребки, парогенератори. Незамінний і професійний порохотяг, адже з чого почати прибирання в квартирі, як не із збору пилу у важкодоступних місцях?
  3. Сплануйте роботу. Спочатку наведіть лад в житлових кімнатах, потім просувайтеся на кухню, в санвузол, підсобні приміщення (комори та ін.)

Результат  вас порадує, якщо ви почнете її з позбавлення від мотлоху.

Непотрібне, зламане, зіпсоване - викидайте;

Порада: якщо є час, краще почати прибирання на кухні з ревізії холодильника. Потім приділяти час іншим приладам.

Якщо потрібно,  в кімнатах знімають і перуть фіранки, чистять жалюзі на вікнах, доглядають за квітами.

Хай у Вас буде все добре!