Щоб послабити тривогу, уяви її як предмет, а потім дихай, наче огортаєш цей предмет повітрям

Дата: 02.08.2023 09:50

Ментальне здоров'я - це як невидимий двигун, який має працювати без збоїв. Важливо, щоб люди в емоційній біді дізналися про «Ти як?».

Комунікаційна кампанія Ти як? є одним із ключових «пазлів» Всеукраїнської програми ментального здоров'я, яка впроваджується в Україні за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

Також реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

Дізнавайтесь більше про Всеукраїнську програму ментального здоров’я - http://howareu.com.

#тияк