Повідомлення про скликання позачергової двадцять четвертої сесії восьмого скликання

Дата: 07.07.2023 20:23

ОГОЛОШЕННЯ

Про скликання позачергової двадцять четвертої сесії Витвицької сільської ради територіальної громади восьмого скликання

Керуючись ст. ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Витвицької сільської ради територіальної громади:

1. Скликати засідання позачергової двадцять четвертої сесії Витвицької сільської ради територіальної громади восьмого скликання, яке провести об 14:00 год. 10.07.2023 року у конференц-залі Витвицької сільської ради з таким орієнтовним порядком денним:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАНННЯ 24 СЕСІЇ

1. Про визнання об’єкта нерухомого майна комунальною власністю;
  2. Про створення «Денного центру з кризовою кімнатою» для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;
  3. Про затвердження структури та штатного розпису комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Витвицької сільської ради територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області»
  1. Запросити до участі сільських, районних, обласних та народних депутатів, представників громадськості, громадських організацій, політичних партій, керівників установ, підприємств, організацій, представників засобів масової інформації.

Витвицький сільський голова

територіальної громади                                                                    Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ