Щодо якості питної води

Дата: 19.06.2023 20:27

Якість води питної, що подається населенню залежить від багатьох чинників, зокрема від джерела водопостачання. Враховуючи те, що джерелом водопостачання  централізованого водопроводу КП «Водоканал» Долинської міської ради є річка Свіча і  одним із чинників, які можуть впливати на якість води -  це паводки та затяжні опади. Звертаємо увагу, що при таких ситуаціях може тимчасово змінитись такий показник водопровідної води, як забарвленість, що характеризує інтенсивність забарвлення води, яке зумовлене вмістом забарвлених органічних речовин.

Окрім того, що КП «Водоканал» здійснює контроль за якістю води на всіх етапах водопідготовки, фахівцями Долинського відділу Калуського районного відділу Державної установи «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» також проводиться щоденний  моніторинг за якістю питної води з відбором проб у контрольних точках розвідної мережі для досліджень по мікробіологічних показниках та 1 раз в тиждень по санітарно-хімічних показниках.  За останній тиждень  одна проба води з контрольних точок розвідної мережі не відповідала вимогам Державних санітарних норм та правил 2.2.4-171-10 ««Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», а саме  по мікробіологічних показниках епідемічної безпеки.