Порядок держреєстрації і зняття з обліку транспортних засобів змінено

Дата: 16.06.2023 14:49

На цьому акцентує заступник голови обласної державної адміністарції Віталій Ільчишин на своїй сторінці у фейсбуці.

Як інформує посадовець, Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

Цим рішенням спрощено:

• процедуру державної реєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку транспортних засобів, що надасть можливість отримувати зазначені послуги в електронній формі;
  • скасовано необхідність обовʼязкового проведення експертного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів (тепер таке дослідження здійснюватиметься за бажанням власника транспортного засобу);
  • визначено, що обовʼязковим проведення експертного дослідження є виключно для транспорту, який перебував в експлуатації за кордоном та підлягає першій державній реєстрації в Україні.