День здоров'я

Дата: 08.06.2023 08:38

Вдруге 14 червня 2023 року  виїзна акція  «День здоров’я»,  яка ініційована  генеральним директором ДУ «Івано-Франківським обласним центром контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я», головним державним санітарним лікарем Русланом САВЧУКОМ  та за сприянням селищного голови Вигодської селищної ради Миколи МАЦАЛАКА буде відбуватися в мальовничому гірському селі Вишків (вул.. Нова, 112). Захід розпочнеться о 10.00 год.

Метою даної акції є можливість наблизити  медичні послуги для українців, які живуть у віддалених гірських населених пунктах, а також сформувати стійку мотивацію щодо збереження свого здоров’я. Жителі села Вишків та навколишніх сіл  будуть мати змогу безкоштовно :

• отримати консультацію сімейного лікаря щодо соматичних захворювань;
  • отримати консультації вузькопрофільних лікарів-спеціалістів, а саме травматолога, офтальмолога, отоларинголога (ЛОР), стоматолога, невропатолога;
  • виміряти рівень цукру в крові, артеріальний тиск, рівень кисню в крові; зробити електрокардіограму;
  • зробити швидкі тести на COVID-19,  гепатити, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД;
  • отримати вакцинацію від коронавірусної інфекції, дифтерії та правцю;

Учасники акції зможуть  отримати поради щодо профілактики та збереження власного здоров’я. Для найменших мешканців працюватиме ігровий майданчик.

ЗДОРОВ’Я - найбільша цінність нашого життя, тому запрошуємо жителів подбати про своє здоров’я і не оминути локацію акції!

Ми працюємо на упередження!