Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану

Дата: 07.06.2023 15:56

Міністерство юстиції України запровадило інформаційну кампанію системи надання безоплатної правової допомоги постраждалим від насильства за двома напрямками: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу.

Отже, особи постраждалі від війни і насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії, домашнього насильства, на території Калуського району можуть отримати безоплатну правову допомогу в наступних центрах:

• Калуський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м.Калуш, вул.С.Бандери, 18. Телефон (03472) 66693, +380661910831, еmail: kalush.frankivsk@legalaid.if.ua;
  •  Рожнятівське бюро БПД: пл. Єдності, 4, смт.Рожнятів, телефон (03474) 20687;
  •  Долинське бюро БПД: вул. Б.Хмельницького, 2а, м.Долина, телефон (03477) 25199;
  • Перегінське бюро БПД: вул.Незалежності, 32, с.Небилів, телефон +380686328809;
  •  Болехівське бюро БПД: вул. Д.Галицького, 47, с-ще Болехів, телефон (03477) 25199;
  • Телефоном 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні).