Запрошуємо представників бізнесу на круглий стіл з питань забезпечення конституційних прав кожного споживача на захист державою в період запровадженого воєнного стану

Дата: 08.05.2023 09:03

Місце та час проведення: 24 травня, зал засідань Долинської міської ради (пр.Незалежності, 5, 1-й поверх)
Програма заходу
І. Захист прав споживачів в період запровадженого «Воєнного стану», забезпечення рівноваги прав та інтересів суб'єктів споживчої політики
11.00-11.30 ̶ О. Грибик - начальник управління захисту прав споживачів.
II. Дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів, видача розрахункових документів, забезпечення безготівкової форми розрахунку, заборона використання пластикових пакетів
11.30-12.00 ̶ В. Сиромятнікова - начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт, послуг та регульованих цін.
III. Державний ринковий нагляд в умовах воєнного стану. Контроль та інформування споживачів і бізнесу про можливі наслідки використання продукції, яка не відповідає вимогам Технічних регламентів, ЗУ «Про загальну безпечність непродовольчих товарів»
12.00-12.30 ̶ Том'як О. В. - головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду.
IV. Взаємодія з територіальними громадами в частині регулювання відносин пов'язаних з виробництвом, розповсюдженням та споживанням реклами на територій області
12.30-12.45 ̶ Сенчук В. В. - завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю.
V. Особливості здійснення контролю за дотриманням антитютюнового законодавства
12.45-13.00 ̶ Сенчук В. В. - завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю.
VI. Дотримання законодавства про захист прав споживачів та державних регульованих цін у сфері надання житлово-комунальних послуг.
13.00-13.30 ̶ Сиромятнікова В. В. - начальник відділ контролю у сфері торгівлі, робіт, послуг та регульованих цін