Починаючи з квітня 2023 року компенсація призначається і виплачується структурними підрозділами з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських, селищних, сільських рад територіальних громад за місцем проживання/перебування осіб, яким надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній чи професійній основі. Про це повідомили в департаменті соціального захисту облдержадміністрації.
На сьогодні компенсація призначена структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських рад по березень включно і виплачується фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад територіальних громад за місцем проживання/перебування особи, котрій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
Усі виплатні відомості за березень 2023 року структурні підрозділами з питань соціального захисту населення РДА сформували та передали територіальним громадам для проведення виплати. Зокрема, передано до територіальних громад понад 2 тисячі особових справ одержувачів компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04355898/363a65932789dd687a56be92158bbe7e.jpg)