У Витвицькій громаді відбулася передвеликодня толока

Дата: 13.04.2023 13:59

13 квітня 2023 року на території Витвицької громади було проведено традиційну передвеликодню толоку. У суспільно-корисній справі взяли участь працівники сільської ради та працівники комунальних закладів громади.

Також, толока пройшла у населених пунктах кожного старостинського округу, де небайдужі мешканці прибирали сміття у центральних частинах сіл, приводили до ладу території довкола меморіальних комплексів, пам’ятників, адміністративних будівель.

Сільська висловлює вдячність усім жителям, які роблять добру справу, підтримуючи чистоту та порядок на території громади, зокрема біля своїх помешкань.

Ми вкотре закликаємо мешканців громади до прибирання своїх прибудинкових територій. І просимо вас очистити прилеглі території до ваших земельних ділянок від будівельних та господарських матеріалів (камінь, пісок, відсів, щебінь, будівельні блоки, цегла, дошки, бруси, мішки з матеріалами, дрова, тощо) видалити чагарники та побутове сміття, привести дану територію у належний санітарний та естетичний стан.