Ідентифікація тварин є обов’язковим!

Дата: 07.04.2023 09:32

Долинський   відділ Івано-Франківської  ОДЛВ  в області звертає Вашу увагу , про те, що ідентифікація тварин обов’язкова!

Індентифікація є обов’язковою для всіх власників тварин, які займаються розведенням і утриманням, торгівлею, транспортуванням, проводять забій і утилізацію. Ідентифікації і реєстрації підлягають усі тварини, які перебувають, розводяться або утримуються на території України.

Що таке процес ідентифікації та реєстрації тварин

Індентифікація - процес ототожнення тварини шляхом присвоєння їй ідентифікаційного номера з використання візуальних, електронних та змішаних засобів залежно від виду тварин з подальшим внесенням ідентифікаційного номера до Єдиного державного реєстру тварин

Які види тварин підлягають ідентифікації

Об’єктом ідентифікації та реєстрації є сільськогосподарські тварини - велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози.

Мета ідентифікації тварин

Мета проведення ідентифікації тварин сприяє контролю за обліком та переміщення худоби, що дає можливість контролювати епізоотичний стан тваринництві, забезпечити належну охорону і профілактику здоров’я худоби як наслідок – здоров’я людей, а також їх забезпечення високоякісними і безпечними м’ясо-молочними продуктами та достовірною інформацією про умови їх виробництв.

Термін ідентифікації, реєстрації тварин та реєстрації факту переміщення  (забою, загибелі, утилізації) тварин

Термін ідентифікації тварини – 7 днів від дати народження, але не пізніше дати переміщення. Дані про переміщення тварини фіксуються у ЄДРТ не пізніше 5 днів від факту переміщення ( утилізація, загибелі, забою).

Оплата послуг з ідентифікації та реєстрації  тварин

Оплата послуг з ідентифікації та реєстрації  тварин. Послуги з ідентифікації та реєстрації тварин сплачуються за рахунок юридичних і фізичних осіб - власників цих тварин. Від 30січня 2023року оплата послуг з ідентифікації тварин здійснюються за новими тарифами. Вартість ідентифікації однієї голови великої рогатої худоби для населення складає 73грн .00 коп., ідентифікація свині для населення складає 5 2грн.00 коп..

Хто надає послуги ідентифікації тварин

В Долинській районній лікарні ветеринарної медицини послуги з ідентифікації і реєстрації для тварин ф.о. надають уповноважені працівники установ ветеринарної медицини, а саме :

1. Винник Ліда Адамівна
  2. Марусяк Володимир Романович
  3. Мицак Володимир Васильович
  4. Стасевич Михайло Йосипович
  5. Семків  Михайло Володимирович
  6. Торос Володимир Михайлович
  7. Торка Ярослава Богданівна
  8. Мищук Любомир Михайлович