Увага! Пожежонебезпечний період! До відома населення району

Дата: 31.03.2023 20:34

У цей складний для України час, в умовах воєнного стану, коли держава спрямовує  всі зусилля на боротьбу з агресором, свідомо нищити свою землю, спалюючи суху траву – це ЗЛОЧИН! Цей злочин може прирівнюватися до диверсійної діяльності!

Нагадуємо про заборону ВИПАЛЮВАННЯ РОСЛИННОСТІ, яка передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється  випалювати траву та інші рослинні рештки   на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що примикають  до лісу. (Правила  пожежної безпеки в лісах України, затверджені наказом  Державного Комітету лісового господарства України від 27.12.2004 року №278).

Відповідно до Протоколу №3 від 21.03.2023 регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпекивводитимуться тимчасові  обмеження щодо відвідування населенням лісових масивів і лісопарковихзон, в’їзду до них  автотранспортних засобів, проведення лісозаготівельних таінших пожежонебезпечних робіт  у лісових масивах, а також плювання.

Не підтримуймо  окупантів, не знищуймо рідного дому – живої природи, не наражаймо на небезпеку  своє здоров’я та життя  і не творімо насильства над  землею, підпалюючи суху траву та рослинні рештки! Подбаймо про майбутнє – компостуймо!