Мінагрополітики схвалило 10 прикарпатських проєктів на створення садів і теплиць. Прийом заявок триває

Дата: 30.03.2023 15:43

Міністерство аграрної політики та продовольства України схвалило 10 проєктів від суб’єктів господарювання Івано-Франківської області для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Погоджена сума гранту складає 28,8 млн грн, площа- 113,3 га.

Нагадуємо, за умовами програми за напрямком садівництва площі угідь для розвитку чи створення саду мають варіюватися від 1 до 25 га. Також серед основних вимог програми є створення робочих місць згідно з умовами, які передбачені в Порядку надання коштів.

За напрямком теплиці гранти надаються на будівництво однієї модульної теплиці орієнтовною площею від 0,4 га до 2,4 га відповідно до типового проекту. Кількість створених робочих місць має бути не менше 14 на 1 га. Заявка на створення теплиць повинна містити проект модульної теплиці.

Крім того, програма за обома напрямками передбачає співфінансування: від 30 % власних коштів забезпечує її учасник, а 70 % – держава. Цими коштами можна оплатити витрати, визначені порядками Постанови КМУ № 738.