Загальнонаціональне анонімне анкетування

Дата: 30.03.2023 08:57

Діти, як і дорослі, переживають стрес, зараз вони вимушені більше рухатися, часто бігаючи в укриття. Тому їхні запаси енергії, отримані з їжею, швидко витрачаються. Підібраний з розумом раціон допоможе дітям довго утримувати енергію та використовувати її у разі необхідності.

Від цього залежить їхнє самопочуття та імунітет. Звісно, в умовах війни доступ до різноманітних продуктів може бути обмеженим, проте саме в такий непростий час важливо закласти у дітей та батьків базові знання про принципи здорового збалансованого харчування.

ДУ  «Інститут громадського здоров’я  імені О.М. Марзєєва НАМНУ» проводиться  загальнонаціональне анонімне анкетування щодо вивчення змін в харчуванні таабо харчовій поведінці дітей, які виникли внаслідок війни.

Опитування призначене для батьків та осіб, які є опікунами дітей, в тому числі сімей внутрішньо переміщених осіб.

Прийняття участі в анонімному опитуванні допоможе визначити ефективні форми профілактики та корекції порушень харчування у дітей, які пов’язані зі стресом під час війни.

Перейти до анкетування можна за посиланням https://forms.gle/THcWaRTnTJ7q3nSD7

Начальник Долинського відділу