Дільничні офіцери поліції Долинщини прозвітували про роботу минулого року

Дата: 30.01.2023 09:56

Напередодні на засіданні Витвицької територіальної громади дільничні офіцери поліції відділення поліції №1 (м.Долина) Калуського РВП прозвітували перед громадами про виконану роботу за 2022 рік, докладно розповіли про безпекову ситуацію на ввіреній території, заходи, що здійснюються для підтримання правопорядку, а також обговорили подальші плани для покращення взаємодії поліції та громад.
Офіцери поліції акцентували увагу на роботі з розкриття та запобіганню злочинам, притягнення винних осіб до відповідальності, усунення причин та умов, які призводять до вчинення правопорушень, а також на розгляді заяв, скарг та повідомлень про кримінальні та інші правопорушення.
Отож, за інформацією доповідачів за звітний період проводилася профілактична робота у закладах де відбувається продаж спиртного, оскільки дані заклади відвідують неповнолітні особи. Також проводилася профілактика правопорушень, пов’язаних із вчиненням домашнього насильства. Індивідуально проводилася профілактична робота з особами, які перебувають під адміністративним наглядом у формі проведення профілактичних бесід про неприпустимість протиправної поведінки, роз’яснення наслідків протиправної поведінки, застосування заходів адміністративної чи кримінальної відповідальності.
Зокрема, в період часу з 01.01.2023 року по 18.01.2023 року на території Витвицької ТГ, було складено 54 адміністративних постанов та протоколів.