Родини зниклих безвісти можуть отримати безоплатну юридичну консультацію

Дата: 02.01.2023 15:53

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє, що відтепер рідні зниклих безвісти мають можливість отримати безоплатну правову допомогу.

Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко підписав меморандум про співпрацю з Координаційним штабом з надання правової допомоги.

Головною метою підписання меморандуму є захист прав і свобод зниклих безвісти та їхніх рідних.

У межах співпраці Коордштабу з надання правової допомоги із регіональними координаторами Офісу Уповноваженого родини зниклих безвісти зможуть отримувати безплатну правову допомогу.

«При наших регіональних офісах вже надають юридичну підтримку, але така співпраця збільшить кількість людей, які її отримають. Зараз це надважливо, адже люди, що втратили зв’язок із рідними, опинилися у дуже складній життєвій ситуації й потребують особливої підтримки!» – зауважив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Звернутися до контакт-центру безоплатної правової допомоги можна за номером: 0 800 213 103.