Привітання з днем місцевого самоврядування!
Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.
Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальної громади міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку громади, відродженню сіл нашого краю та зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі!
Миру всім нам, добробуту, процвітання та віри в Перемогу!
Витвицький сільський голова
територіальної громади Василь ІЛЬНИЦЬКИЙ
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)